Dlaczego warto?

 

Sauna INFRA red

 

Sauna Infrared to sauna bez pary i z niską temperaturą powietrza (40 - 65°C), gdzie zamiast tradycyjnych pieców wykorzystywane są ceramiczne promienniki podczerwieni. Z systemu głębokiego wnikania ciepła do organizmu dzięki podczerwieni może korzystać każdy, zarówno młodszy jak i starszy, jeśli czuje taką potrzebę, nawet codziennie. Badania medyczne wykazały niezwykłe rezultaty zdrowotnego działania promieniowania cieplnego i zostało uznane za nadzwyczaj efektywne. Przede wszystkim dlatego, że ciepło wnika w ciało aż 4 cm w głąb i rozgrzewa organizm bez wykorzystywania powietrza jako jego nośnika. Dzięki tej możliwości ciało dużo mocniej poci się i traci o 250% więcej płynów niż w tradycyjnej saunie. System powoduje, że organizm wydala nie tylko wodę, jak to było dotychczas (wcześniej 97% to woda, teraz tylko 80%), ale także tłuszcz (20%), cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. W czasie jednego 30 minutowego seansu organizm spala około 600 do 800Kcal.

INFRARED pomaga w:

 

* Zwalczaniu cellulitisu

poprzez głębokie ogrzanie z ciała uwalniają się niepożądane nadwyżki tłuszczu, związków toksycznych i wody, będących przyczyną tworzenia się cellulitis.

 

* Uzyskaniu pięknej, zdrowej cery

działanie promieni podczerwonych uwalnia skórę od zanieczyszczeń i obumarłych komórek, a także zapewnia organizmowi niezbędną ilość energii, gdy słońce, które jest głównym jej dawcą, chowa się za chmurami. Rezultat jest taki, że organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry.

 

* Treningu bez wysiłku

system umożliwia utrzymanie dobrej kondycji ciała i muskulatury

 

* Przy przeziębieniu i grypie

przy pierwszych objawach przeziębienia albo przy podwyższonej temperaturze, warte polecenia jest skorzystanie z systemu, dzięki któremu wirus zostaje zwalczony

 

*  W Leczeniu takich schorzeń jak:

 choroby skóry,

 mięśni,

 rwa kulszowa,zwyrodnienia

 wysokie ciśnienie krwi,

 zaburzenia krążenia krwi,

 stres,

 zmęczenie,

 reumatyzm,

 ból głowy,

 artretyzm,

 bezsenność itp.

 

Dzięki INFARED ból zostaje uśmierzony.

 

*w Masażu

wpływ na mięśnie, powodujący ich przekrwienie i zmniejszenie napięcia ....System  jest wykorzystywany w przygotowaniu ciała  do masażu, a także stosowany po masażu.

·  

 

 Gabinet DinSylviano zaprasza na lecznicze kapiele w drogocennej podczerwieni:)