Jak przygotować sie na seans?

Proponujemy  Państwu zaaranżować swój wolny czas przeznaczając go na chwilę wyjątkowego odprężenia i relaksu w NASZYM Gabinecie Kosmetyki Odnowy i Biomasażu.

Zapraszamy wszystkich z WAS  chcących cieszyć  się swą wyjątkową indywidualnością ,bądz Tych z WAS którzy pragną  zrelaksować się romantycznie we DWOJE...Wybierzcie się zatem Drodzy Państwo w Nasze urzekające kameralne cztery kąty, a w drodze do NAS cieszcie się zdrowym i dotleniajacym spacerkiem z powiewem nadmorskiego oddechu wiatru w pięknej i  zacisznej okolicy jaką jest Kamienna Góra .

Do Naszego Gabinetu idzie się pod górkę ,a zatem kinezyterapeutycznie na zdrowie ...Bo czyż ruch nie jest niezastąpionym  lekiem zdrowotnym?

Zaaplikujcie sobie Nasi Klienci przyjemne doznania pełne  walorów leczniczo-zdrowotnych ,pielęgnacyjno-upiększających  i relaksujących  powiązanych z ukojeniem wyciszenia i harmoni w rytm błogiej ciszy, bądz jak kto woli  relaksacyjnej  pięknej muzyki, przy palących  się   świecach w atmosferze błogiego oryginalnego aromatu  eterycznych naturalnych olei ...W świat niezastąpionej oazy jaką jest Nasza sauna Infra RED....

Proponujemy również zapoznać się z gamą szerszego wachlarza  Naszych usług  w zakładce Kosmetyka i Biomasaż.

Drogie Panie i Panowie zapraszamy  w świat  profesjonalnych zabiegów kosmetycznych  i poznania  tajemnicy jaką jest  Biomasaż właśnie u NAS.

Zapraszamy  na niezapomniane seanse do Naszego Gabinetu Piękna i Relaksu.

                                                  Z pozdrowieniami

                                                   Sylwia i Krzysztof Weiss