Oferta

 

Gabinet DonSylviano Oferuje Zabiegi Nowoczesnej.....

utworzona przez użytkownika Sylwia Weiss w dniu 16 kwietnia 2011 o 21:57

Gabinet DonSylviano Oferuje Zabiegi Nowoczesnej Mikrodermabrazji Diamentowej polączonej z Bioliftem i Photon Therapy.....

 

 

Technikę dermabrazji mikrokrystalicznej opracował 20 lat temu włoski inżynier Florence Mattioli. Początkowo wykorzystywana wyłącznie w gabinetach dermatologicznych, technika ta stopniowo zaczęła zdobywać popularność w salonach kosmetycznych. Określana jest mianem najlepszej metody na piękno poprzez medycynę. Przez kilka lat technikę dermabrazji mikrokrystalicznej doskonalono w Europie. Znane są tysiące przypadków udanych kuracji, a osiągane efekty są bardzo zadowalające.

 

Oferowany przez Gabinet DonSylviano aparat do wykonywania zabiegów dermabrazji diamentowej, będącej twórczym udoskonaleniem dermabrazji mikrokrystalicznej wyposażony jest w dodatkowe innowacyjne funkcje, co pozwala na wykonywanie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało.

 

Dermabrazja diamentowa to bezinwazyjny zabieg wygładzania i oczyszczania skóry przy użyciu sterylnych ostrzy diamentowych, które ścierają wierzchnią warstwę skóry. Obumarłe resztki i zanieczyszczenia , oraz martwy zrogowaciały naskórek są automatycznie odsysane. Zabieg pozwala usunąć złuszczenia, nierówności, skazy, zmarszczki oraz niepożądane przebarwienia skóry.

 

Umiarkowane użycie dermabrazji diamentowej w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek do warstwy skóry właściwej pomaga uzupełnić poziom naturalnych składników odżywczych, przywrócić aktywność skóry i ją wzmocnić. Skóra po zabiegu dermabrazji mikrokrystalicznej jest zazwyczaj zdrowo odżywiona , lśniąca i piękna.

 

 

 

Funkcja ultradźwiękowa. Umożliwia Wykorzystanie wibracji ultradźwiękowych o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki wytwarzające ciepło są doskonałą terapia która poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu. Urządzenie z 2 sondami umożliwia bezinwazyjny lifting, wygładza i wzmacnia skórę przy użyciu wibracji ultradźwiękowych.

 

 

 

Skin scrubber - peeling kawitacyjny (Ultrasonic peeling) jest to nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji bez efektów ubocznych. Zabieg ten polega na bezinwazyjnym , nienaruszającym ciągłości naskórka oczyszczeniu skóry poprzez fale ultradźwiękowe, pozwala więc na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Peeling kawitacyjny jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona. Jest to zabieg bezbolesny odczuwany zwykle jako przyjemny. Kawitacja pozytywnie działa również na głębsze warstwy naskórka, stanowi doskonały wstęp do dalszych zabiegów kosmetycznych (eksfoliacja kwasami i/lub sonoforeza i jonoforeza i inne).

 

 

 

Hot-Cold- czyli głowica Ciepło-Zimno. Głowica rozgrzewająca stosowana jest przed zabiegiem w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych i szybszej absorpcji substancji odżywczych. Po zabiegu, głowica chłodząca łagodzi delikatne i czule zakończenia nerwowe nerwowe, podrażnienia i zaczerwienienia skóry oraz zamyka rozszerzone pory.

 

 

 

Bio Lift - lifting twarzy bez skalpela. Nowoczesny aparat do bezoperacyjnego liftingu twarzy, szyi i dekoltu wykonywany za pomocą sond emitującymi mikroprądy, tzw.elektrostymulacja odmładzająca. Działanie urządzenia opiera się na terapii mikroprądami, które stymulują procesy regeneracji zachodzące w komórkach , pobudzając odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Zabieg ma działanie wygładzające skórę, zwiększa kurczliwości włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody. Fantastyczna terapia elektrostymulacji sprawdza się w leczeniu problemów skory z defektem cellulit-owym.

 

 

 

Photon Theraphy - leczenie skóry za pomocą szerokiego spektrum kolorów/ bezpośredni kontakt światła ze skórą.

 

Zastosowanie;

 

Czerwony - skóra starzejąca się, obwisła.

 

Zielony - rozszerzone naczynka, plamy, lifting oczu, ciemna oprawa oczu, worki pod oczami, jasna piegowata twarz, korekta piersi, zapalenia.

 

Niebieski - kwas, ospa, zapalenia.

 

Żółty - matowa cera, poprawa limfy, aktywuje komórki.

 

Fioletowy - przyspiesza regenerację komórek.

 

Niebieskozielony - przeciw nadwrażliwości, redukcja widoczności naczyń włoskowatych.

 

Biały - jasna, piegowata skóra, redukcja melaniny.

 

 

 

Zapraszam.Sylwia WEISS:)

 

Lecznicza Kabina Infra Red w moim gabinecie....Polecam:) Sylwia Weiss.